do kasy suma: 0,00 zł
Sposoby płatności

 

Do wyboru są następujące formy płatności:

 .

1) Tradycyjny przelew na konto sklepu. Po założeniu zamówienia należy dokonać przelewu na podany w wiadomości e-mail numer konta. 

 .

2) Szybki przelew poprzez serwis Przelewy24.pl. Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaną Państwo automatycznie przeniesieni na stronę serwisu Przelewy24.pl w celu dokonania opłaty za zakupy. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Przelewy24.pl.

 .

3) System ratalny Sygma Raty dostępny już od kwoty 150pln. Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaną Państwo automatycznie przeniesieni na stronę serwisu ratalnego Sygma w celu wypełnienia wniosku kredytowego. W niektórych przypadkach może zostać wysłany link do wniosku kredytowego drogą mailową. Prosimy postępować zgodnie z opisem na stronie płatności ratalnych. Szczegółowe informacje oraz prezentacja całego procesu od momentu zakupu do otrzymania produktu, jak i kalkulator rat znajdują się na stronie http://mebleasco.pl/pl/i/System-ratalny/14 .

Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.

CA Raty dostępne:


- całkowicie online

- do max. kwoty 20 000 zł za zakupy

- bez zbędnych formalności

- spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy


Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.


PH ASCO Sławomir Adamski oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

 .

4) Płatność za pobraniem. Całość kwoty płatne u kierowcy. W przypadku większego zamówienia Klient może zostać poproszony o wpłatę zaliczki.

 .

5) Płatność gotówką przy odbiorze osobistym. W przypadku większego zamówienia Klient może zostać poproszony o wpłatę zaliczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl